W razie wątpliwości – bądź sobą!

"W razie wątpliwości - bądź sobą" opowiada o współczesnych kobiecie, żonie, matce i business woman. Wiedzie one życie wypełnione po brzegi pasmem nie kończących się sukcesów... Brzmi dobrze? Tylko w teorii.

W praktyce bohaterka jest zaganianą samozatrudnioną. Niewątpliwie na co dzień zmaga się z trudami życia. Z pewnością jest narażona na zdrowotny uszczerbek wskutek nasilającej się burzy hormonalnej syna – nastolatka. Dlatego nieustannie jest wystawiana na ryzyko pedagogicznego seppuku przez jego rezolutnego młodszego brata. Bohaterka bezskutecznie walczy o ład i estetykę przestrzeni domowej i wciąż naiwnie wierzy w talię osy po czterdziestym roku życia...

Książka „W razie wątpliwości - bądź sobą. Z pamiętnika początkującej business woman

jest żartobliwą, pełną pasji opowieścią o zmaganiach z codziennością. Książka jest podszyta dystansem do świata i jednocześnie bezlitośnie demaskuje wyobrażenia współczesnej kobiety na temat idealnego życia. Dotyczy to różnych jego aspektów: pracy, relacji, urody, kariery czy macierzyństwa. Jest to pozycja wręcz obowiązkowa dla wszystkich (nie) perfekcyjnych żon, matek i kobiet biznesu. Wszystko po to aby wiedziały, że jest ktoś, kto empirycznie doświadczył, że można żyć bardzo nieidealnie i w wyniku przeprowadzonych badań odczuł wielką ulgę.

Informacje dodatkowe

wariant

papierowa, e-book