Sukces vs Kryzys – Jak skutecznie radzić sobie z kryzysem w firmie

E-book "Sukces vs kryzys" powstał na podstawie 12 wywiadów przeprowadzonych przez Pawła Dołhańczuka i Jarosława Krysztofiaka z praktykami biznesu, którzy osiągnęli wiele, ale również bardzo wiele stracili… Wśród rozmówców są m.in. Rahim Blak, Agata Duliniec, Barbara Piasek czy Paweł Tkaczyk.

Jeśli:

  •  Prowadzisz firmę i zdajesz sobie sprawę jak wielkim problemem są kryzysy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  •  chcesz poznać szereg porad od 12 praktyków biznesu,
  •  nie masz firmy, ale pasjonujesz się biznesem, lubisz poszerzać wiedzę i zdobywać umiejętności,
  •  zamierzasz otworzyć własną działalność i chcesz być przygotowany na nieoczekiwane,
  •  doświadczyłeś trudnej sytuacji w swoim biznesie i chcesz  zweryfikować czy lekcje, które z niej wyciągnąłeś są słuszne,
  •  chciałbyś przestać się martwić i skupić na prowadzeniu biznesu,
  •  masz dość teorii, a potrzebujesz konkretnej praktycznej wiedzy.

To ten e-book jest dla Ciebie.

Celem autorów było dostarczenie przedsiębiorcom wartościowej wiedzy, którą być może będą mogli wykorzystać w swoich biznesach. Poświęcili wiele tygodni na przygotowanie materiału, przeprowadzenie merytorycznych rozmów z przedsiębiorcami i sklejenie materiału w całość. Są przekonani, że e-book „Sukces vs kryzys – jak radzić sobie z kryzysem w firmie”, spisany został w możliwie najbardziej przystępnej formie dla odbiorcy. Jedno jest pewne: Poza czasem i dużą energią włożyli w niego dużo serca.

Pamiętaj:

Nigdy nie jesteś sam. Z różnymi trudnymi sytuacjami mierzą się na co dzień dziesiątki tysięcy przedsiębiorców w naszym kraju. Nie ma takiego problemu, którego nie da się rozwiązać. Być może odpowiedź na frustrujące Cię kwestie znajdziesz w e-booku. Autorzy mają nadzieję, że każdy znajdzie tutaj przydatne informacje, które pomogą mu zmierzyć się z trudnościami lub przygotować się na to co nieoczekiwane.

Masz mętlik w głowie? Boisz się, że sytuacja podobna jak ta związana z pandemią koronawirusa, wydarzy się ponownie, uderzając w Ciebie i Twój biznes?
Jak mawiał Warren Buffet, kryzysy „będą zawsze”. Czy warto z tą tezą walczyć? Można oczywiście polemizować nad cyklicznością występowania kryzysów, ale prawda jest taka, że chyba nikt z nas nie chciałby, żeby wydarzyła się sytuacja jak ta z lat 30 XX wieku, czy ta, która miała miejsce w latach 2007-2008.

Dodatkowo przed przedsiębiorcą pozostaje cała masa innych wyzwań. Jednym z nich są kryzysy wewnętrzne, z którymi też trzeba sobie radzić.